מדיניות השימוש, החזרים ומשלוחים

דף זה כפוף לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות הבאים, וודא שאתה מבין אותם לפני ביצוע הזמנה באתר. שימו לב לפני ביצוע ההזמנה תתבקשו להסכים לתנאים ולהגבלות הבאים. אם אינך מוכן להסכים לתנאים הבאים, לא תהיה רשאי לבצע רכישה באמצעות האתר.
התנאים וההגבלות יכולים מדי פעם להשתנות ולחייב אותך לקרוא מחדש את התנאים ולהסכים להם בכל רכישה באתר.

גיל הסכמה

האתר מיועד ומיועד למבוגרים בלבד. על ידי צפייה או רכישה באתר אתה מצהיר ומסכים כי אתה בגיל חוקי, 18 שנים ומעלה.

תוכן ומידע

האתר מכיל מידע בצורת טקסט, תמונות, לוגו, גרפיקה, עיצובים, כפתורים, אייקונים, סרטונים וחומרים אחרים אשר כולם נוצרו על ידי “DominaQueen” לצורך בילוי והנאה. לידיעתך, ייתכנו שגיאות, מחדלים ו/או אי דיוקים בכל האתר.

החזרות וביטולים

אם אתה סבור שמוצר שרכשת מהאתר פגום או לא כפי שתואר, תוכל להחזיר אותו במשך 14 יום מביצוע העסקה(במידה ולא בוצע בו שימוש) באמצעות שליחה של המוצר בצירוף פרטיך האישיים והאריזה המקורית, לכתובת דוד סחרוב 11 חנות מספר 3, ראשון לציון.

תמחור

“Sexit” מחזיקה בזכות להחליף מחירים לכל מוצר ללא הודעה מוקדמת. במקרה שמחיר המוצר מופיע בצורה שגויה עקב טעות דפוס, ל-“DominaQueen” יש את הזכות לסרב או לבטל כל רכישה של מוצר כלשהו אם הוא רשום עם המחיר הלא נכון. אם כבר בוצע תשלום וההזמנה בוטלה עקב המחיר הלא נכון, הסכום המלא יוחזר לך מיידית באמצעות אמצעי התשלום שנבחר.

הגנת נתונים

“Sexit” משתמשים במידע האישי שלך אך ורק בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו. “DominaQueen” לא יעבירו בשום פנים ואופן את פרטיכם לצד שלישי ללא הסכמתכם מראש. על ידי רכישת מוצר מאתנו אתה נותן הסכמה להוספת כתובת הדוא”ל שלך לרשימת התפוצה שלנו. תוכל לבטל את ההרשמה בכל עת.

משלוח

כל הפריטים שלנו נשלחים באמצעות ספק צד שלישי. לאחר שתשלים את ההזמנה, “DominaQueent” ישאפו לשלוח את הפריט/ים עד 3 ימי עסקים בכל הארץ, מלבד ערים הנמצאות מעבר לקו הירוק ובאילת. אפשרויות השילוח העומדות בפניכם הן: משלוח תוך כשלוש שעות לחולון, בת ים, ראשון לציון ותל אביב מרגע קבלת אישור הרכישה, בהינתן ובוצעה לפני השעה 19:00 בימי חול. “DominaQueen” שומרים לעצמם את הזכות להאריך את זמני השילוח על בסיס זמינות המוצר. “DominaQueen” אינם אחראים לזמני האספקה לאחר קבלת החבילה על ידי ספק צד שלישי. אם תמסור את הכתובת הלא נכונה בעת ביצוע הזמנה, “DominaQueen” אינם מחויבים לשלוח מחדש את ההזמנה לכתובת הנכונה על חשבונם.

תשלומי כרטיסי אשראי

האתר מאפשר לבצע תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטרקארד או אמריקן אקספרס. תשלומים אלה מעובדים באמצעות חברה חיצונית, ישראכרט. “DominaQueen” אינם מקבלים את כל פרטי הכרטיס שלך המוזנים באתר. ל-“ישראכרט” יש תנאים והגבלות נפרדים משלהם שאינם קשורים ל-“DominaQueen”. אם משלמים באמצעות ויזה, מאסטרקארד או אמריקן אקספרס, החיובים יחויבו ל- “sexit”.

קישורים לאתרים אחרים

“Sexit” אינם אחראים לכל תוכן או אתרים חיצוניים המקושרים מהאתר.

הגבלת אחריות

כל המוצרים באתר מיועדים למבוגרים בלבד. אין לפרש תיאורים או טקסט באתר כהוראות שימוש עבור מוצר. באחריותך להשתמש במוצר בבטחה ובתוך היכולות שלך.

חוק רלוונטי

על ידי שימוש באתר, אתה מסכים שחוקי מדינתך, ללא התייחסות לעקרונות של ניגוד חוקים, ינהלו תנאי שימוש אלה וכל מחלוקת מכל סוג שהוא שעלולה להתעורר בינך לבין “DominaQueent”.

ניתוק

במקרה שכל הוראה מהתנאים וההגבלות הבאים נקבעה כבלתי חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כאמור תהיה ניתנת לאכיפה עד למלוא המותר על פי החוק החל. יתר על כן, הפסקאות הנותרות יישארו במלואן בתוקף.

כתב ויתור

הקונה מקבל את כל האחריות על מה המוצר משמש. מוכר המוצרים, “DominaQueen” לא יישאו באחריות לכל מצבים שעלולים להתרחש ממוצר כלשהו. המוצרים ב- “DominaQueen” עשויים מהחומרים המתאימים ביותר כגון סיליקון בטוח לגוף. ניתן לאמץ סיליקון, אבל כמו כל דבר רך הוא יכול לקרוע. בזהירות רבה, פריט זה יכול להימשך זמן רב מאוד. הצבע עלול להשתנות מעט עם כל מוצר.

צור קשר

אם יש לך שאלות או שאתה זקוק למידע נוסף אודות התנאים וההגבלות של האתר אנא צור איתנו קשר באמצעות כתובת הדוא”ל הבאה: help@avizarit.com.

0/5 (0 Reviews)
רגע אחד! הכניסה לאתר זה מיועדת למי שמלאו לו 18 שנים.